2020.02.09, V Niedziela Zwykła

Spotkanie wspólnot

Spotkanie wspólnot: Apostolstwa Modlitwy, Czcicieli Miłosierdzia Bożego, Straży Honorowej, Przyjaciół Radia Maryja, odbędzie się w poniedziałek, 10 lutego, po wieczornej Mszy świętej.

Ruch Szensztacki

Również w poniedziałek, o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rozwoju Ruchu Szensztackiego. Po Mszy św. będzie spotkanie w kawiarence parafialnej z s. Katarzyną, na które zapraszamy również osoby zainteresowane Ruchem Szensztackim.

Światowy Dzień Chorego

We wtorek, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, przypada XXVIII Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore do przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych, którego będziemy udzielali podczas Mszy św. o godz. 8:30, którą odprawimy w górnym kościele. Po Mszy św. będzie miało miejsce okolicznościowe nabożeństwo zakończone tzw. błogosławieństwem lourdzkim. Parafian prosimy o udzielenie w miarę możliwości pomocy ludziom starszym, samotnym i chorym w dotarciu do kościoła. Po tej Mszy św. zapraszamy wszystkich na poczęstunek do kawiarenki parafialnej.

Franciszkański Zakon Świeckich

We wtorek odbędzie się spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 16:00.

Nabożeństwo fatimskie

W czwartek, 13 lutego, zapraszamy na różańcowe, fatimskie nabożeństwo o godz. 18:00, przed wieczorną Mszą św.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

W piątek, o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci; potem spotkanie wspólnoty. Msza św. zostanie poprzedzona modlitwą różańcową do Matki Boskiej Bolesnej o godz. 17:45.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary na budowę organów; chórzyści zebrali 1.735 zł. Zachęcamy do odwiedzenia kiosku parafialnego, gdzie zobaczyć możemy pięknie oprawione, cenne i pamiątkowe cegiełki w postaci starofrancuskich medalionów, które może nabyć każdy, stając się indywidualnym sponsorem naszych organów.

Dzisiaj przed kościołem odbywa się kwesta na rzecz zakonów kontemplacyjnych, natomiast za tydzień, przed kościołem, kwestować będzie Zespół Charytatywny na rzecz najbiedniejszych.

 

Zmarła śp. Agnieszka Chylak-Dudzińska.


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group