2020.02.16, VI Niedziela Zwykła

Msza święta do Ducha Świętego

Zapraszamy na wotywną Mszę św. do Ducha Świętego w poniedziałek, o godz. 18:30.

Dzień papieski

W sobotę, 22 lutego, przypada w naszej parafii „Dzień papieski”, dzień modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka oraz modlitwy dziękczynnej za pontyfikat i kanonizację Jana Pawła II. W związku z tym, o godz. 17:30 w kościele rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 18:30. Po Mszy św. z nieszporami o godz. 18:30 wznowimy adorację, a zakończymy ją Apelem Jasnogórskim o godz. 20:00.

Dzień modlitwy w intencji małżeństw w kryzysie

Dziś przeżywamy kolejną niedzielę modlitwy w intencji małżeństw w kryzysie. Przy wyjściu czekają osoby z Domowego Kościoła Ruchu Światło - Życie, u których można się wpisać do naszej parafialnej Księgi Modlitwy za Małżeństwa. Przypominamy, że zapisujemy siebie, a nie małżeństwa w kryzysie, wybierając sobie jeden dowolny dzień i dowolną modlitwę, którą odmawiamy w dogodnym dla nas czasie.

Pielgrzymki

Trwają zapisy na pielgrzymkę samolotowo autokarową do Włoch. Koszt 9 dniowej pielgrzymki wynosi 680 euro i 400 zł - szczegóły w linku.

Rozpoczynamy także zapisy na 5 dniową pielgrzymkę na Podlasie i Wilna, która odbędzie się w dniach od 23 do 27 czerwca. Koszt pielgrzymki wynosi 955 zł.

Szczegółowy program pielgrzymek jest wydrukowany w dzisiejszym biuletynie i wywieszony na tablicy ogłoszeń.

Rekolekcje wielkopostne

Już dzisiaj podajemy do wiadomości, że program rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych, rozpoczynających się w Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu, 1 marca, wywiesiliśmy na drzwiach kościoła i jest wydrukowany w dzisiejszym biuletynie.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary przekazane na budowę organów. Zebraliśmy 16.350 zł (14.600 zł na kolektę i 1.750 zł od indywidualnych ofiarodawców i wpłat na konto parafii). Bóg zapłać za ofiary – 210 zł na Radio Maryja i 1.500 zł na zakony kontemplacyjne.

Dzisiaj przed kościołem trwa kwesta na rzecz najbiedniejszych prowadzona przez Zespół Charytatywny, a za tydzień na figurę św. Michała Archanioła, składając swoją ofiarę do skarbonki pod chórem.

 

Zmarli śp. Janusz Szczepański oraz śp. Wiktoria Grodzka.


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group