XXIV niedziela zwykła

10 września 2022

   Wspólnota fatimska

   Jurto, w poniedziałek, 12 września, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich członków wspólnoty fatimskiej na spotkanie do kawiarenki parafialnej oraz tych, którzy chcieliby należeć do tej wspólnoty.

   Natomiast we wtorek, 13 września, wszystkich czcicieli Matki Boskiej zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo, a potem na procesję z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła; przynieśmy świece.

   Katecheza dla dorosłych

   Wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiedzę i formację religijną, Ks. Sławomir zaprasza na spotkania katechetyczne. Spotkania te będą odbywały się zawsze w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 12 września, w salce św. Jana Bosko.

   Franciszkański Zakon Świeckich

   Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy na spotkanie we wtorek, o godz. 16.oo.

   Święto Podwyższenia krzyża Świętego

   W środę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w tym dniu odprawimy o godz. 6.3o, 8.3o, 10.3o i 18.oo. Zachęcamy Parafian do uczestnictwa w którejś z wymienionych Mszy św.

   Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych

   Spotkanie dla rodziców dzieci, które mają przystąpić do Pierwszej Komunii św. w maju 2023 roku, odbędzie się w czwartek, 15 września br. Rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo, po której będzie spotkanie w kościele.

   Spotkanie wspólnot

   Spotkanie modlitewno – formacyjne wspólnot: Apostolstwa Modlitwy, Czcicieli Miłosierdzia Bożego, Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ., Apostolstwa Dobrej Śmierci i Dusz Czyśćcowych odbędzie się w piątek, 16 września, po Mszy św. o godz. 18.oo w salce św. Jana Bosko.

   Adoracja Najświętszego Sakramentu

   Wszystkich, którzy pragną wyciszyć się i spędzić czas z Panem Jezusem, zapraszamy na adorację – wyjątkowo do kaplicy, w czwartek po wieczornej Mszy św. do 20.oo z okazją do spowiedzi św. oraz w piątek od 17.oo do 18.oo.

   Nasze ofiary

   „Bóg zapłać” chórzystom za zbiórkę i ofiarodawcom za ofiary na organy; zebraliśmy 1.550 zł. Za tydzień, przed kościołem na rzecz podopiecznych dzieci i młodzieży, kwestować będą przedstawiciele naszej świetlicy „Promyk Nadziei”.

   Spotkanie młodzieży – kandydatów do bierzmowania

   Przypominamy, że w dzisiejszą niedzielę o godz. 19.oo w kościele, odbędzie się spotkanie młodzieży z pierwszych klas szkoły średniej i starszej – kandydatów do bierzmowania; potem będzie Msza św. o godz. 19.3o.

 

   Zmarli: śp. Marian Janczewski, l. 96 z ul. Nałkowskiej, śp. Stanisław Góźdź, l.80 z ul. Warneńskiej, śp. Jerzy Richert, l. 96 z ul. Czecha, śp. Zbigniew Pogoda, l. 74 z ul. Burgaskiej oraz śp. Halina Stasiak, l. 74 z ul. Warneńskiej.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
71 0.036170959472656